Centrum Chodov a GRAND KITCHEN ve spolupráci se SKYWANDER

12.04.2017
Centrum Chodov a GRAND KITCHEN ve spolupráci se SKYWANDER

Obchodní Centrum Chodov rozšířilo na přelomu března a dubna letošního roku své provozní prostory o celý blok nových restaurací a barů, to jak o tzv. lidové, tak i o vyloženě luxusní. Celý projekt byl nazván GRAND KITCHEN a byl zahájen nápaditou reklamní akcí prezentovanou jako FOOD FESTIVAL.


K realizaci tohoto projektu byla přizvána i v českém rybníku již mnohokrát osvědčená značka SKYWANDER, aby navrhla a realizovala síť originálních prezentačních stánků a dále pomohla s designem, výrobou a montáží dekorací, billboardů a 3D obrazů, aplikovaných na vnitřní stěny tohoto obchodního centra. Společnost Prestima, byla ta, která se nebála tuto rychle se rozvíjející značku ke spolupráci přizvat, a společně pak splnit tento nelehký úkol, a to v extrémně krátkém čase a ve skvělé kvalitě… Mnohokrát děkujeme všem za projevenou důvěru a partnerům za pohodovou spolupráci. Těšíme se na další velké výzvy :-)


FOOD FESTIVAL v OC Chodov vznikal v dílnách SKYWANDER OC Chodov OBRAZY výroba SKYWANDER OC Chodov BILLBOARDY a OBRAZY instalace SKYWANDER OC Chodov design SKYWANDER OC Chodov instalace SKYWANDER OC Chodov stánky od SKYWANDER


zpět...