0
Vybavení prodejen
SKYWANDER
Interiér obchodu a vybavení prodejny je to nejdůležitější pro úspěšný prodej vašich výrobků. Využijte našich mnohaletých zkušeností s návrhem, výrobou a realizací značkových obchodů, prodejen a samoobsluh.

Možnosti dopravy

Osobní vyzvednutí - po připsání platby předem na náš účet !
 
Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese SKYWANDER, Malkovice 7, Sedlec-Prčice 25791. O dostupnosti zboží Vás budeme informovat e-mailem. Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dnů od jeho vyskladnění, pokud se předem obě strany nedohodnou jinak . Tato doba začíná plynout následující pracovní den od obdržení potvrzující e-mailové zprávy, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Při odběru zboží je nutné mít s sebou námi zaslanou objednávku nebo proformafakturu, urychlí to proces vydání objednávky. Při vyzvednutí zboží, obdržíte daňový doklad, který zároveň slouží jako doklad o zaplacení. Při osobním odběru není možné platit platební kartou až při vyzvednutí zboží. Při osobním odběru je nutné provést platbu předem, tzn. uhradit celkovou částku za zboží převodem na účet číslo 7539160237 / 0100 Komerční banka a vyčkat její připsání na náš účet. Pokud není např. ve smlouvě dohodnuto oběma stranami jinak.
 
 
Balík GEIS
 
GEIS rozváží balíkové zboží až do hmotnosti balíku 50 kg. Cena poštovného každého balíku je podle platného ceníku Geis Parcel a rozhoduje zde nejen hmotnost balíku, ale i jeho objem. Rozhodující je zde, která z obou veličin je z hlediska přepravy větší. Balíky se nejčastěji balí po dvou velkých bedýnkách, nebo čtyřech menších. Při objednání většího množství bedýnek-výrobků provádí program optimalizaci počtu balíků, tzn. do kolika balíků se dají tyto nejúsporněji zabalit. Výsledkem je pak výpočet celkové výše ceny dopravy či poštovného. U výrobků převyšujících hmotnost 50kg, nebo součet delší strany balíku plus dvojnásobku součtu kratších stran balíku převyšující 3m, u kterých není možné rozdělit je na dva menší balíky, bude cena stanovena individuálně po dohodě se zákazníkem. O této ceně budete neprodleně informování a zboží bude odesláno jen s Vašim souhlasem. Pokud to charakter zboží umožňuje, je výhodnější objednávku rozdělit na více menších balíků. Rozvoz je stanoven ve všední dny od 8:00 do 18:00 hod, nebo je možné požadovat uložení doručovaného do výdejního místa ve Vašem městě. Za příplatek 15Kč (uveďte toto do poznámky) Vás v den doručení bude telefonicky kontaktovat řidič a dohodne přibližnou hodinu dodání. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. U společnosti Geis je taktéž možno platit platební kartou. Sledujte on-line svou zásilku na stránkách Geis podle čísla zásilky.
 
 
Individuální doprava
 
U větších AKCÍ-objednávek, např. při vybavování obchodů, expozic či veletrhů tzn. při větším množství přepravovaných kusů, či jejich větším objemu, kde by se již zjevně nevyplatila balíková doprava, je možné se dohodnout na individuální přepravě. Tímto se rozumí buď možnost dopravy za pomoci vekokapacitního osobního automobilu s vlekem od naší společnosti, nebo společného vyhledání a nájmu profesionální nákladní přepravy, která bude jak z hlediska ceny, tak i z hlediska spolehlivosti vyhovovat oběma zúčastněným smluvním partnerům... Zde je cena přepravy stanovena po vzájemné dohodě.
 
 
Ceny jsou závislé na způsobu dopravy, hmotnosti a objemu přepravovaného zboží.
 
 
FAKTURAČNÍ A DODACÍ ÚDAJE
 
Po výběru zboží a způsobu dopravy a platby následuje vyplnění dodacích a fakturačních údajů. Prosíme věnujte zvýšenou pozornost povinným údajům, zejména e-mailové adrese a telefonnímu číslu. Velmi často se stává, že je některý z těchto údajů zadán špatně. Pokud zadáte chybný email nebo telefonní číslo, může se komunikace zkomplikovat nebo dokonce zcela znemožnit. Omluvte tedy prosím opakované potvrzení kontaktních údajů. Zadané údaje budou využity pouze pro daný nákup.
BedýnkyDřevěné.cz
SKYWANDER.cz
Malkovice čp.7
257 91 Sedlec-Prčice
Česká republika

+420 317 834 566
info@skywander.cz