0
Vybavení prodejen
SKYWANDER
Interiér obchodu a vybavení prodejny je to nejdůležitější pro úspěšný prodej vašich výrobků. Využijte našich mnohaletých zkušeností s návrhem, výrobou a realizací značkových obchodů, prodejen a samoobsluh.

O nás

Dřevěné bedýnky a ostatní výrobky značky SKYWANDER jsou výsledkem mnohaletých zkušeností profesionálních designérů, kteří umí naslouchat potřebám našich zákazníků.
 
Začalo to klasickými bedýnkami v retro stylu, které mimochodem dosud dodáváme v několika patinách, ale nezůstali jsme pouze u nich. V současné době navrhujeme, vyrábíme a montujeme originální interiéry sítí prodejen zákazníků renomovaných značek, stejně jako jednotlivé obchůdky či provozovny, nebo třeba útulné bydlení. Důležité je, že preferujeme čisté přírodní materiály v kombinaci s pečlivě vybíranými, naprosto nezávadnými, vodou ředitelnými mořidly a barvami. Tak mohou vznikat krásné dětské pokojíčky v pastelových barvách, popř. zajímavé moderní kanceláře, laděné např. do různých odstínů použitých šanonů... Poslední dobou slavíme úspěchy jak stylem ANTIK, MODERN, COOL, tak hlavně INDUSTRIAL, atd...
 

BedýnkyDřevěné.cz
SKYWANDER.cz
Malkovice čp.7
257 91 Sedlec-Prčice
Česká republika

+420 317 834 566
info@skywander.cz