0
Vybavení prodejen
SKYWANDER
Interiér obchodu a vybavení prodejny je to nejdůležitější pro úspěšný prodej vašich výrobků. Využijte našich mnohaletých zkušeností s návrhem, výrobou a realizací značkových obchodů, prodejen a samoobsluh.

Možnosti platby

Zákazníci mají na výběr ze tří způsobů platby:
 
1. Hotově na dobírku při převzetí zásilky přepravci GeisParcel
2. Platební kartou na dobírku při převzetí zboží přepravci GeisParcel
3. Bezhotovostní předplatbou převodem na účet 7539160237 / 0100 KB
 
Platbu předem proveďte na základě platebních údajů, které najdete ve spodní části po fyzické kontrole dostupnosti zboží. Pokyny k provedení platby obdržíte informačním emailem. Při zadávání příkazu věnujte prosím zvýšenou pozornost částce (v žádném případě částku nezaokrouhlujte) a variabilnímu symbolu (číslo objednávky), který je nezbytný pro urychlené identifikování platby. Špatně vyplněné, nebo neúplné údaje oddalují odeslání zásilky. Fakturu obdržíte jeden pracovní den před dodáním zboží jako e-fakturu emailem. Jakmile bude platba připsána na náš účet a požadované zboží na skladě, objednávka se expeduje. Zboží v žádném případě neodesíláme před fyzickým připsání peněz na náš účet. Předpokládaný termín doručení může být ovlivněn připsáním částky na náš účet. Pokud nastane situace, že je zboží vyprodáno, celou částku, nebo její příslušnou část Vám po dohodě vrátíme zpět na účet.
 
 
Bankovní spojení
 

Komerční Banka, č. ú.: 7539160237/0100 KB, variabilní symbol: číslo vaší objednávky
 
Odesláním objednávky souhlasíte s Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem. Následně se Vám zobrazí souhrnné informace o objednávce a na Vámi uvedený e-mail bude odesláno potvrzení o přijetí objednávky. Další potvrzení s dokladem o zakoupení obdržíte po předání zásilky dopravci. Potvrzení bude obsahovat také informaci o předpokládaném termínu doručení zásilky.
BedýnkyDřevěné.cz
SKYWANDER.cz
Malkovice čp.7
257 91 Sedlec-Prčice
Česká republika

+420 317 834 566
info@skywander.cz